Logo Lan&Net
 

Мережеві утиліти - це різного роду, як правило не великі за об'ємом програмки, які призначені для виконання різних мережевих задач: адміністрування, сканування мережі, тестування та інші.

U-Net-logo
RASPPPoE - це реалізація протоколу PPP Over Ethernet (коротко: PPPoE) для Microsoft Windows®. Він призначений для встановлення аутенфікованого PPP з'єднання через Ethernet, що використовується багатьма Інтернет-провайдерами. Для попередників Windows XP, використовуйте RASPPPoE. Починаючи з Windows XP, цей протокол включений в диструбитив.

Драйвера - це спеціальні не великі програми, які дозволяють Вашій операційній системі взаємодіяти з різного роду пристроями (devices), - відео та звукова карта, мережева карта та інші

DriverPack Solution 11 - програма, яка автоматично визначає встановлені у Вас пристрої та пропонує оновити або встановити драйвера до них. Маючи в своїй базі дуже велику кількість драйверів найвідомиших виробників комп'ютерних пристроїв, збереже для Вас багато часу та нервів. Офіційний сайт розробника -http://drp.su/ru.

created by Lan&Net