Logo Lan&Net
 

Досить часто до нас звертаються користувачі з помилкою № 769. В 80% із 100% причиною цього служить відключення мережевої карти комп'ютера. В операційних системах Windows® є така властивість автоматично відключати пристрій від споживання енергії, якщо він в даний момент не використовується. Проте, відключивши пристрій назад сиситема автоматично не включає, це повинен робити користувач. Радимо Вам відключити цю опцію ОС Windows®, адже користувач не завжди може зорієнтуватися в номері помилки та виконати відповідні дії. Не відкладайте на пізніше дану пораду, тому що коли у Вас відключиться мережева крта, Ви вже не зможете переглянути цей сайт.

На даний момент багато користувачів є активними учасниками соціальних мереж (В контакте, Одноклассники та інші). Через те, що соціальні мережі налічують дуже велику аудиторію користувачів, завжди існує небезпека взлому Вашої сторінки.

Досить часто користувачі звертаються із такого роду запитаннями "Чому невідкриваются сторінки в браузері, хотя підключення до Інтернету відбувається успішно?".

created by Lan&Net